Nudelman Laszló
Rauch Hans Dieter
Węgry
węgierski
Benz, Leo (1906-1996)
Handelsgesellschaft für Historische Wertpapiere (Wien)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hermann
Kennepohl Karl (1895-1958)
László Nudelman (Budapeszt)
Medale węgierskie
Monety Azji
Monety skandynawskie
Monety węgierskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen und Medaillenhandlung Stuttgart, Stefan Sonntag (Stuttgart)
S & M Myntauktioner (Sztokholm)
Skarby
Wendt-Numismatica (Wiedeń)
70 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20060 (1 egz.)
Auktion 24 am 22. und 23. März 1999 im Mövenpick-Hotel [...], Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1999. - 214 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [6] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 24 : [2] s. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11629 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17442 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18483 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14994 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23252 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20127 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13880 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17438 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17338 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16932 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 16932 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21658 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19951 (1 egz.)
W tekście podkreśl.
Bibliogr. s. 9-10, 71-74, 136-138. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16158 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14958 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 205 am 22., 23. und 24. September 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 184 s., 12 s. tabl. kolor., 124 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17440 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19817 (1 egz.)