(197)
(197)
(192)
Stoll Michael
Autengruber Michael
Kleimeyer Christian
Otto Michael
Saville Douglas
(174)
Izrael
(193)
fiński
rosyjski
(149)
(113)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Galerie Gerda Bassenge (Berlin)
Hagander, Julius (1925-2009)
Bendig, Hanfried (1942- )
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Bührmann T.
Douglas Saville Numismatic Books (Reading)
Feill, Antoine
Galerie Henneberg (Zurych)
Graner Werner (1921-)
Güstrow, K. W.
Joseph Hamburger - Münzenhandlung
Knaus Ludwig (1829-1910)
Koch Werner
Menzel, Adolph von (1815-1905)
Mikołaj I (cesarz Rosji ; 1796-1855)
Monety skandynawskie
(157)
(153)
(152)
(150)
(142)
(122)
(122)
(113)
(100)
(119)
197 wyników Filtruj
Auktion 158 : numismatische Literatur : Mittwoch, 23. März 2011. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2011. - 116, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Tyt. okł.: Numismatische Literatur u.a. aus klassischer Bibliothek W. Albrecht
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20021 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21652 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20103 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23716 (1 egz.)
Münzen der Antike : Auktion 109 : 27. Mai 2002 im Luitpoldblock - München [...]. - München : Numismatik Lanz, 2002. - 96 s., 4 k. tabl. kolor., 48 s. tabl. ; 26 cm.
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18349 (1 egz.)
Słowniczek terminów niem.-ang. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17399, III 19890 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16160, III 19891 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlung Elektron, griechische und römische Münzen, Spezialsammlung Marcus Aurelius, Liards und Luigini, niederländische Kolonien
Bibliogr. s. 5-7, 55-56. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19911 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19918 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19919 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17162 (1 egz.)