(83)
(83)
Kaleniecki Marek
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Busso Peus
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Bronny, Klaus
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz Marian
H. G. Oldenburg (Kilonia)
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Karl, Erich (1924- )
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Matthias Flores Münzhandel
T. G. Appelgren (Sztokholm)
Temat: dzieło
Partin Bank
83 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17366/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17366/1 (1 egz.)
Tyt. okł.: Köln : Medaillensammlung Hanno Weiler
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11780 (1 egz.)
Auktion 105 : 10.-12. Januar 2001. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2001. - 287 s. : il. ; 30 cm.
Tyt. okł.: 9 Sammlungen u.a.
Tyt. okł.: Neun Sammlungen u.a.
Tyt. grzbietowy: Griechen, Hippikon, Salzburg, Braunschweig, Stadt Hannover, Reichsmünzen, Freimaurer, Sport, frz. Medailleure
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20117 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21835 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24879 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24877 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 14519 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7071/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7071/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 1209 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 11380 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20192 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20194 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20123 (1 egz.)
Tekst w jęz. niem., wstęp w jęz. pol. - Przedruk czterech katalogów aukcyjnych.
Płyta CD: El 69.
Zawiera: Sammlung des Herrn Sigismund Chelminski, Szarawka 136, [6] s., 17 k. tabl.
Zawiera: Auctions-Catalog der Sammlung polnischer Münzen des Herrn Otto von Kubicki in Warschau [4], 92, 7, [2] s., 10 k. tabl.
Zawiera: Polnische Münzen und Medaillen [8], 49, [2] s., 19 k. tabl.
Zawiera: Auktion Polnischer Münzen, Auktionskatalog 94, 9. Mai 1932 26, [1] s., 7 k. tabl.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 13728 (1 egz.)