Adolph Hess (Lucerna)
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Galerie Helbing (Monachium)
Hagander, Julius (1925-2009)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Joseph, Paul (1849-1923)
MGM Münzgalerie München
Müller, Roland
Szkło artystyczne
Sztuka bizantyńska
Tronnier, Hagen (1925- )
Znaczki pocztowe rosyjskie
62 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17439 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18479 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19818 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18354 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20082 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17444 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19955 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20176 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6954/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20363 (1 egz.)
Münzauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzauktion in Kassel".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17094 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20354 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12082 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21597 (1 egz.)
Tyt. okł.: Varia
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20120 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 9334 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21826 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20353 (1 egz.)