Markov Dmitry
Tol'macev-Sosnowski A
Versinin A
Autengruber Michael
Baldwin Edward
Stoll Michael
Rosja
rosyjski
Dmitry Markov Coins & Medals
New York Sale
Numizmatičeskaâ Torgovlâ B. F. Kopylova (Sankt Peterburg)
Rudolf Kube (Berlin)
Bakker, Tom Willy
Katarzyna I (cesarzowa Rosji ; 1684-1727)
Mikołaj I (cesarz Rosji ; 1796-1855)
Monety arabskie
Monety skandynawskie
Platyna
Propp, Klaus
S & M Myntauktioner (Sztokholm)
Sutter, Werner
Tolstoj, Ivan Ivanovič (1858-1916)
Znaczki pocztowe rosyjskie
65 wyników Filtruj
Katalog aukciona monet i medalej : [aukcionnye dni: 4-go i 11-go aprelâ 1910]. - Peterburg : [b. w.], 1910 (S. Peterburg : Tipogr. I. G. Trejloba). - 42 s. ; 23 cm.
Katalog monet carstvovaniâ imperatora Aleksandra I prinadležaŝih firme B. F. Kopylova
Tyt. okł. "Katalog monet carstvovaniâ imperatora Aleksandra I prinadležaŝih firme B. F. Kopylova".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 14078 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21589 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6763 (1 egz.)
Tyt. okł.: Katalog aukcyjny : 169 aukcja - 3 lutego 2018 r. : malarstwo - rzemiosło : Salon Aukcyjny D.A. Ostoya [...], Warszawa, godz. 17.00
Tyt. grzbietowy: Ostoya : 169 aukcja
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 23302 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 1224/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17431 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18483 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18479 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17432 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809 (1 egz.)
Auktion 38 : in Hamburg, Hotel Europäischer Hof "Hanseatenraum" [...] - 10. März [...] - 11. März 1981 [...]. - Hamburg : Tietjen+Co, 1981. - 144 s., [8] s., [39] s. tabl. ; 26 cm + Ergebnisliste unserer Buchauktion 35 vom 6. November 1980.
Tyt. okł.: 38. Münzen-Auktion
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16161 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19811 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20424 (1 egz.)