(100)
(100)
(99)
(100)
(100)
(100)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Güstrow, K. W.
Martini, Adolf
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Rudolf Kube (Berlin)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(100)
(99)
(99)
(99)
(99)
(99)
100 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
Tyt. okł.: Iberokelten, Slg.Aachen, Reichsmünzen
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20278 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20113 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20385 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-6, 129-130. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/1, Kat. 16519/1 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/2, Kat. 16519/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20432 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlungen: Preussen, Sachsen, Waagen, Literaten
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20062 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27799 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20123 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20276 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20378 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20024 (1 egz.)
133 : internationale Numismatik : 28.-29. Juni 2011. - Düsseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2011. - 199, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Bibliogr. s. 13-16. Słowniczek terminów s. [200].
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20039 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28085 (1 egz.)