Stadler Michael
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Foerster, Georg H.
Brema (okręg)
38 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17432 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19889, III 20162 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19906/1, Kat. 16203/1 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19906/2, Kat. 16203/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14906, III 20080 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14900, III 18441, III 20182 (3 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20196 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14990, III 14997 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20004 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20027 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20026 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20289 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20390 (1 egz.)