(164)
(164)
(143)
(158)
(155)
(147)
(146)
Brause-Halle
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
H. S. Rosenberg (Hanower)
Hans Meuss (Hamburg)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Lehmann, Peter (1814-1904)
Moguncja
Oetling, Friedrich Wilhelm (1861-1935)
Pielsticker, Heinz (1924- )
Plakiety niemieckie
(164)
(164)
(164)
(164)
(156)
(156)
(153)
(151)
(148)
(133)
(118)
(121)
(121)
164 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20355 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24884 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14994 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19968 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19109 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 203 am 24., 25. und 26. Februar 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 129 s., 12 s. tabl. kolor., 71 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17437 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15008 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20421 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14993 (1 egz.)
Münzen und Medaillen, Literatur. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 138 s., 88 s. tabl. ; 27 cm.
Tyt. okł.: Münzen und Medaillen, Literatur
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17441 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20115 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20188 (1 egz.)