(131)
(131)
(126)
Bonadei Albino
Chaponniere Olivier
Gruggisberg Colin
Kricheldorf Volker
Kuhn Ernst
Megow Wolf-Rudiger
Scherz Johann
Wesener F. J
1860 - 1869
(122)
niderlandzki
(120)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Andorfer, Karl (1852-1912)
Beels van Heemstede (rodzina)
Berghaus, Peter (1919-2012)
Bernoulli, Christoph (1897-1981)
Bonde (ród)
Erbstein, Richard Julius (1838-1907)
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz, M.
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Laurens Schulman (Bussum)
Lübbecke, Arthur
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
(131)
(131)
(128)
(128)
Śląsk
131 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12012, III 17163 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18480 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20014 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21584 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17168/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17168/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20364 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18487 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: I 1160 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18481 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17438 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15419 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19954 (1 egz.)