Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20390
Autor: Heidelberger Münzhandlung Herbert Grün. Auktion (52 ; 2009 ; Heidelberg)
Tytuł: Auktion 52 : 13.-14. November 2009 : [...] Der Europäische Hof, Hotel Europa [...] Heidelberg [...].
Wariant tytułu: 52. Münz-Auktion
Wariant tytułu: Zweiundfünfzigste Münz-Auktion
Adres wydawniczy: Heidelberg : Heidelberger Münzhandlung Herbert Grün, 2009.
Opis fizyczny: 506 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: We współpr. z Kurpfälzische Münzhandlung, Mannheim.
Uwaga: Skróty bibliogr. s. 419.
Temat: Heidelberger Münzhandlung Herbert Grün - aukcje - 2009
Temat: Kurpfälzische Münzhandlung Mannheim - aukcje - 2009
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - 19-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20429