Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (82 ; 2009 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 82. Auktion : 20.-22. Januar 2009, Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: 82. Auktion
Wariant tytułu: Zweiundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Wariant tytułu: Auction 82
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2009.
Opis fizyczny: 576 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Tekst częśc. w jęz. ang.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2009
Temat: Medale szwajcarskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Waga - aukcje - 16-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28085 (1 egz.)