Pietrzak Ewa
Pietrzak Piotr (sztuka)
Wawrzecki Maciej
Other collections
CD
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Map i Widoków Miast (3 ; 2005 ; Warszawa)
Tytuł: III Aukcja "Mapy i widoki miast" - Polska - Europa - świat : 7 września 2005 r. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex [...] : wystawa przedaukcyjna 31 sierpnia - 7 września 2005 r. / noty katalogowe Ewa i Piotr Pietrzakowie, Elżbieta Piwocka, Maciej Wawrzecki.
Wariant tytułu: III Aukcja Map i Widoków Miast
Wariant tytułu: Trzecia Aukcja "Mapy i widoki miast" - Polska - Europa - świat
Wariant tytułu: Trzecia Aukcja Map i Widoków Miast - Polska - Europa - świat
Cechy pliku: Dane graficzne, dane tekstowe.
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 2005.
Opis fizyczny: 1 dysk optyczny (CD-ROM) : kolor. ; 12 cm.
Uwaga: Tyt. z ekranu powitalnego. - Tyt. z płyty: "III Aukcja Map i Widoków Miast".
Uwaga: Wymagania systemowe: czytnik CD-ROM, Microsoft Internet Explorer.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 2005 - dokument elektroniczny
Temat: Aukcja sztuki - Polska - 21 w. - dokument elektroniczny
Temat: Grafika europejska - aukcje - 16-18 w. - dokument elektroniczny
Temat: Mapy - aukcje - 16-18 w. - dokument elektroniczny
Gatunek, rodzaj, forma: Dokumenty elektroniczne
Hasło dodatkowe: Piwocka-Wawrzewska, Elżbieta.
Hasło dodatkowe: Pietrzak, Ewa.
Hasło dodatkowe: Pietrzak, Piotr (sztuka).
Hasło dodatkowe: Wawrzecki, Maciej.
Hasło dodatkowe: Dom Aukcyjny Rempex
There are copies available to loan: sygn. sygn. El 73 (1 egz.)