Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickreya (6 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: VI Aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 9-20 maja 1998 r. o godz. 19.00 w Domu Aukcyjnym.
Wariant tytułu: Szósta aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1998.
Opis fizyczny: [34] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 17-19 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17634 (1 egz.)