Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Stuttgarter Münzauktionen (1 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytuł: Antike, Mittelalter, Neuzeit : Stuttgarter Münzauktionen 1 : 22./23. November 2010 im Gebäude der BW-Bank in Stuttgart / [Bearb. Georg Morawietz et al.].
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391