Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (7 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: VII Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : 12-23 września 1998 r. w salonie Domu Aukcyjnego / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr. z Maciejem Wawrzewskim].
Wariant tytułu: VII aukcja według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Siódma aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a
Wariant tytułu: Siódma aukcja według systemu Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1998.
Opis fizyczny: [34] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-19 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Wawrzewski, Maciej.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 17635 (1 egz.)