Kasprzak Aleksandra J
Wiesztort Krystyna
Załęska Wanda
Dom Aukcyjny Rempex (Kraków)
3 results Filter
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (1 ; 1998 ; Kraków)
Tytuł: I Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.) : 12-21 grudnia 1998 r. w Salonie Domu Aukcyjnego w Krakowie / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr.: Aleksandra Kasprzak, Maciej Wawrzewski, Wanda Załęska].
Wariant tytułu: 1 aukcja według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Pierwsza aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu Vickrey'a
Wariant tytułu: Pierwsza aukcja według systemu Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1998.
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Kraków) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Sztuka europejska - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Kasprzak, Aleksandra J.
Hasło dodatkowe: Wawrzewski, Maciej.
Hasło dodatkowe: Załęska, Wanda.
Hasło dodatkowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17632 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17628 (1 egz.)
Autor: Dom Aukcyjny "Desa Unicum". Aukcja typu Vickrey'a (1 ; 1999 ; Warszawa)
Tytuł: Pierwsza aukcja typu Vickrey'a : Desa Unicum - Salon nr 3, [Warszawa] : wystawa aukcyjna 14-27 kwietnia 1999 r. / [red. Krystyna Wiesztort].
Adres wydawniczy: Warszawa : Desa Unicum, 1999.
Opis fizyczny: [14] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Dom Aukcyjny "Desa Unicum" - aukcje - 1999
Temat: Aukcja sztuki - Polska - od 1989 r
Hasło dodatkowe: Wiesztort, Krystyna.
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 16678 (1 egz.)