Rzeźba niemiecka
Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (5 ; 1998 ; Warszawa)
Tytuł: V Aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a (nagroda NMobla 1996 r.) : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 7-18 marca 1998 r. w Domu Aukcyjnym [...] / [opinie, ekspertyzy, noty katalogowe: Agencja Art Konsultant Adama Konopackiego ; we współpr.: z Maciejem Wawrzewskim].
Wariant tytułu: Piąta aukcja dzieł sztuki i antyków wg systemu W. Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1998.
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1998
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 17-19 w
Temat: Rzeźba niemiecka - aukcje - 20 w
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Wawrzewski, Maciej.
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17633 (1 egz.)