Autor: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung. Auktion (188 ; 2011 ; Osnabrück)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Mittelalter und Neuzeit, bedeutende Sammlung Osnabrück : Auktion 188 : Montag, 20. Juni 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 188
Adres wydawniczy: Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 247, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [254-255]. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung (Osnabrück) - aukcje - 2011
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948