Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (209 ; 2000 ; München)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 209 am 3., 4. und 5. Mai 2000.
Adres wydawniczy: München : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2000.
Opis fizyczny: 127, [1] s., 112 s. tabl. ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2000
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20188 (1 egz.)