(212)
(212)
(144)
(209)
Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Arnold Paul (1936- )
Autengruber Michael
Kaleniecki Marek
Kricheldorf Volker
Megow Wolf-Rudiger
(209)
(180)
(155)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Felix Schlesinger (Berlin)
Hauck und Aufhäuser Privatbankiers (Monachium)
Joseph Hamburger - Münzenhandlung
Joseph, Paul (1849-1923)
Artaria, August
Bauss, Fritzotto (1918-1999)
Bührmann T.
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Feill, Antoine
Frankiewicz Marian
Frankiewicz, M.
Güstrow, K. W.
Hermann
Hinterstoisser Josef
Jaeger, Kurt (1909-1975)
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Kölner Münzkabinett Tyll Kroha (Kolonia)
Lorenz, William
Matthias Flores Münzhandel
Moguncja
(176)
(175)
(175)
(171)
(167)
(161)
(148)
(141)
(132)
212 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5787 sygn. Kat. 5787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5863 sygn. Kat. 5863 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5988 sygn. Kat. 5988 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 14136 sygn. Kat. 14136 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19806 sygn. III 19806 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 201 am 24., 25. und 26. September 1998. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1998. - 161 s., 8 s. tabl. kolor., 125 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17436 sygn. III 17436 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20186 sygn. III 20186 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 203 am 24., 25. und 26. Februar 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 129 s., 12 s. tabl. kolor., 71 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17437 sygn. III 17437 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 205 am 22., 23. und 24. September 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 184 s., 12 s. tabl. kolor., 124 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17440 sygn. III 17440 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19817 sygn. III 19817 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27965 sygn. II 27965 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 27964 sygn. II 27964 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5989 sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19809 sygn. III 19809 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17431 sygn. III 17431 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18480 sygn. III 18480 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18478 sygn. III 18478 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14996 sygn. III 14996 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion am 22., 23. und 24. Februar 1978. - München : Gerhard Hirsch, 1978. - 88, [1] s., [22] s. tabl. ; 27 cm.
Na okł. podtyt.: "Katalog 109".
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14985 sygn. III 14985 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20147 sygn. III 20147 (1 egz.)