Bobrow Ryszard
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (28 ; 2003 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 28 : 5 lipca (sobota) 2003 r., siedziba Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, Warszawa - godz. 17,00 : wystawa obrazów 28 czerwca - 5 lipca w godz. 11-19 w. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Ostoya / [aut. katalogu Ryszard Bobrow [i in.].
Adres wydawniczy: Warszawa : Ostoya, 2003.
Opis fizyczny: [172] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2003
Temat: Malarstwo - aukcje
Hasło dodatkowe: Bobrow, Ryszard.
ISBN: 83-88815-14-8
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 18941 (1 egz.)