Benesz Hanna (1947-2019)
Autor: Dom Aukcyjny Ostoya. Aukcja (22 ; 2001 ; Warszawa)
Tytuł: Malarstwo, rzemiosło : aukcja nr 22 : 15 czerwca 2002 r., siedziba Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, Warszawa - godz. 17,00 : wystawa obrazów 8-15 czerwca w godz. 11-19 w. [...] w siedzibie Domu Aukcyjnego Ostoya / [aut. katalogu Hanna Benesz [i in.].
Adres wydawniczy: Warszawa : Ostoya, 2002.
Opis fizyczny: [168] s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Ostoya (Warszawa) - aukcje - 2002
Temat: Malarstwo - aukcje
Hasło dodatkowe: Benesz, Hanna (1947-2019).
ISBN: 83-88815-08-3
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 18425 (1 egz.)