Autor: Dom Aukcyjny Rempex. Aukcja Vickrey'a (2 ; 1997 ; Warszawa)
Tytuł: [II Aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu W. Vickrey'a (nagroda Nobla 1996 r.)] : wystawa aukcyjna i składanie ofert: 04.05 -21.05.1997 r. w Domu Aukcyjnym [...].
Wariant tytułu: Druga aukcja dzieł sztuki i antyków według systemu Vickrey'a
Adres wydawniczy: Warszawa : Rempex, 1997.
Opis fizyczny: [32] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dom Aukcyjny Rempex (Warszawa) - aukcje - 1997
Temat: Rzemiosło artystyczne europejskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Sztuka polska - aukcje - 19-20 w
ISBN: 83-86203-43-9
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17629 (1 egz.)