Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (125 ; 2003 ; München)
Tytuł: Hochwertige antike Münzen : Auktion 125 : Montag, 13. Oktober 2003 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Georg Morawietz].
Wariant tytułu: Auktion 125
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2003.
Opis fizyczny: 150, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 11 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20179 (1 egz.)