Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; München)
Tytuł: Hochwertige Münzen der Antike : Auktion 141 : 10. Oktober 2005 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Sandra Kölbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 141
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung Monachium - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Kölbl, Sandra.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19887