Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (38 ; 2013 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, keltische Münzen, Mittelalter und Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 38 : [...] Mittwoch, 5. Juni 2013, 10.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 38
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2013.
Opis fizyczny: 152 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 57-60.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2013
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21834