Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (27 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, deutsche Taler (Regensburg, Westfalen), numismatische Literatur : Auktion 27 : Mittwoch, 28. Mai 2008, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 27
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2008.
Opis fizyczny: 120 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 58-61.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21826 (1 egz.)