Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (42 ; 2015 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische Münzen, römische Münzen, Mittelalter und Neuzeit, Deutsches Kaiserreich, numismatische Literatur : Auktion 42 : [...] Mittwoch, 3. Juni 2015, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 42
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2015.
Opis fizyczny: 131 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 53-56. Indeks.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2015
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21833