Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (40 ; 2014 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische Münzen, römische Münzen, Aes Grave, Mittelalter und Neuzeit, Münzen und Medaillen von Basel, numismatische Literatur : Auktion 40 : [...] Mittwoch, 4. Juni 2014, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 40
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2014.
Opis fizyczny: 199 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-8, 108-111. Indeks.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2014
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21836