Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (8 ; 1995 ; Zürich)
Wariant tytułu: Greek and Roman coins
Wariant tytułu: Auction 8
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, 1995.
Opis fizyczny: 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19895, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12236