Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (84 ; 2010 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 84. Auktion : 19.-20. Januar 2010, Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: 84. Auktion
Wariant tytułu: Veirundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Wariant tytułu: Auction 84
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 503 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Tekst częśc. w jęz. ang.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Banknoty szwajcarskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 16-21 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Szwajcaria - 19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)