Tytuł: 11. Elektronische Live-Auktion : Freitag, den 23. März 2012 ab 17.00 Uhr, Samstag, den 24. März 2012 ab 14.00 Uhr.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20033