Partyka Jan Stanisław (1954?-2015)
"Lamus" Antykwariaty Warszawskie
Autor: "Lamus" Antykwariaty Warszawskie. Aukcja (22 ; 2006 ; Warszawa)
Tytuł: XXII aukcja książek i grafiki : Warszawa, 3 czerwca 2006 : aukcja [...] w Węgierskim Instytucie Kultury w Warszawie [...], o godzinie 10,30 / [katalog oprac. J. St. Partyka [i in.].
Wariant tytułu: Dwudziesta druga aukcja książek i grafiki
Adres wydawniczy: Warszawa : Lamus - Antykwariaty Warszawskie, 2005.
Opis fizyczny: 345, [1] s., 53 s. tabl. (w tym kolor.) : il. ; 24 cm.
Uwaga: S. 291-292 zdublowane.
Uwaga: Bibliogr. s. 344-345. Indeks.
Temat: "Lamus" Antykwariaty Warszawskie - aukcje - 2006
Temat: Aukcja księgarska - Polska
Temat: Fotografia - aukcje
Temat: Grafika - aukcje
Hasło dodatkowe: Partyka, Jan Stanisław (1954?-2015).
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 21238 (1 egz.)