Bartkowiak Zbigniew (numizmatyka)
Jarmużek Alina
Autor: Bartkowiak Zbigniew (numizmatyka)
Tytuł: Ceny monet i banknotów polskich na aukcjach krajowych 1990-1992 / Zbigniew Bartkowiak, Alina Jarmużek.
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Z. Bartkowiak, 1993.
Opis fizyczny: 145 s. : err. ; 23 cm.
Temat: Banknoty polskie - katalog
Temat: Banknoty polskie - ceny - katalog
Temat: Monety polskie - katalog
Temat: Monety polskie - ceny - katalog
Hasło dodatkowe: Jarmużek, Alina.
Hasło dodatkowe: Wydawnictwo Z. Bartkowiak
ISBN: 83-85215-02-6 (popr.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 12061 (1 egz.)
Uwaga: Błędny zapis ISBN
Uwaga: Bibliogr. s. 7.
Temat: Banknoty - ceny - Polska - 18-20 w. - katalog
Temat: Monety polskie - ceny - 11-20 w. - katalog
Temat: Pieniądz zastępczy - ceny - Polska
ISBN:
ISBN: 83-85215-02-6 (popr.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23131 (1 egz.)