Autor: Kurpfälzische Münzhandlung Auktion (17 ; 1979 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XVII : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 (mit besonderen Serien), (Luise v. Preußen, Danzig, Regensburg), Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 10., 11., 12. und 13. Dezember 1979 im Steigenberg Hotel "Mannheim Hof" [...] statt, [Besichtigung: [...] 3. Dezember - [...] 8. Dezember 1979].
Wariant tytułu: Auktions Katalog 17, Dezember 1979
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpfälzische Münzhandlung, 1979.
Opis fizyczny: 215, CXXVII s. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Tyt. na okł.: Auktions Katalog 17, Dezember 1979.
Uwaga: Wycięty fragm. il. na s. XLVII-XLVIII, zdublowane s. LXXXV-LXXXVIII i s. LXXXIX-XCII, brak s. XCIII-XCVI.
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - do 20 w
Temat: Mannheim - aukcje - 1979 - Kurpfälzische Münzhandlung
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14395