Autor: Kurpfälzische Münzhandlung. Auktion (30 ; 1986 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XXX : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, Literatur, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere : die Auktion findet am 5. und 6. Juni 1986 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, Literatur, Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere
Wariant tytułu: Auktions Katalog 30
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpfälzische Münzhandlung, 1986.
Opis fizyczny: 110, [2] s., 84 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpfälzische Münzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1986
Temat: Medale europejskie - aukcje - 15-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Niemcy - 19-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Plakiety europejskie - aukcje - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20197 (1 egz.)