Autor: Kurpfälzische Münzhandlung. Auktion (23 ; 1982 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XXIII : Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 darunter Sammlung Leiningen, Literatur, Münzen des Auslands darunter Sammlung Portugal, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 7.-9. Dezember 1982 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800 darunter Sammlung Leiningen, Literatur, Münzen des Auslands darunter Sammlung Portugal, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 23
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpfälzische Münzhandlung, 1982.
Opis fizyczny: 167, [1] s., 131 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpfälzische Münzhandlung Mannheim - aukcje - 1982
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20194 (1 egz.)