Autor: Kurpfälzische Münzhandlung. Auktion (47 ; 1994 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XLVII : Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere : die Auktion findet am 14. und 15. Dezember 1994 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike, Münzen des Auslands, deutsche Münzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld und Wertpapiere
Wariant tytułu: Auktions Katalog 47
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpfälzische Münzhandlung, 1994.
Opis fizyczny: 98, [2] s., 53 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpfälzische Münzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1994
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20202