Kaleniecki Marek
Benz, Leo (1906-1996)
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz Marian
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Tronnier, Hagen (1925- )
8 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25315 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20069 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17403 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11781 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14662 (1 egz.)
Polnische Münzen : Typensammlung : Versteigerung am 9. Mai 1932 und folgende Tage im Auftrage des Besitzers durch den Experten Leo Hamburger, Frankfurt a. M. [...]. - Frankfurt a. Main : Leo Hamburger, 1932 (Grünberg in Schlesien : W. Levysohn, Buchrdruckerei, Buchbinderei). - [4], 26 s., 7 k. tabl. ; 27 cm + Schätzungsliste : [2] s. ; 27 cm.
Tyt. okł.: Auktion Polnischer Münzen : Auktionskatalog 94 : 9. Mai 1932
Druk tabl.: Hannover-Linden : Hannoversche Lichtdruckanstalt.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 2293, III 265 s.z. (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8245 (1 egz.)
Tekst w jęz. niem., wstęp w jęz. pol. - Przedruk czterech katalogów aukcyjnych.
Płyta CD: El 69.
Zawiera: Sammlung des Herrn Sigismund Chelminski, Szarawka 136, [6] s., 17 k. tabl.
Zawiera: Auctions-Catalog der Sammlung polnischer Münzen des Herrn Otto von Kubicki in Warschau [4], 92, 7, [2] s., 10 k. tabl.
Zawiera: Polnische Münzen und Medaillen [8], 49, [2] s., 19 k. tabl.
Zawiera: Auktion Polnischer Münzen, Auktionskatalog 94, 9. Mai 1932 26, [1] s., 7 k. tabl.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 13728 (1 egz.)