Kaleniecki Marek
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Busso Peus
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Bronny, Klaus
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz Marian
H. G. Oldenburg (Kilonia)
Hyckert, Bror Edvard (1848-1910)
Karl, Erich (1924- )
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Matthias Flores Münzhandel
Temat: dzieło
Partin Bank
93 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17103 (1 egz.)
Ausgewählte Münzen : Auktion 9. - München : Gitta Kastner, 1975. - s. ; cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5788 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20026 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15022 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20105 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12697 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 9. November 1990. - München : Zisska & Kistner, 1990. - 186 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 16 : [17] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8738 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21601 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20078, III 20184 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079, III 20183 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17096 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15009 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17373 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14900, III 18441, III 20182 (3 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20181 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21590 (1 egz.)