Kaleniecki Marek
Sweden
Swedish
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Busso Peus
Bronny, Klaus
Chełmiński Zygmunt (1863-1905)
Chomiński Wiktor
Ede, Mehmet
Ede-U├žta, H├╝lya
Fassbender, Winfried Rudolf
Felix Schlesinger (Berlin)
Frankiewicz Marian
Fuchs, Willy
H. G. Oldenburg (Kilonia)
Hyckert, Bror Edvard
Karl, Erich
Kolekcjonerstwo
Kubicki Otto
Matthias Flores M├╝nzhandel
Meyer-Ravenstein, Adolf
T. G. Appelgren (Sztokholm)
Subject: work
Partin Bank
82 results Filter
Tytu┼é: Ausgew├Ąhlte M├╝nzen : Auktion 9.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gitta Kastner, 1975.
Hasło dodatkowe: Gitta Kastner
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5788 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17103 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15022
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27960 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Autor: Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen. Auktion (24 ; 2004 ; Dortmund)
Tytu┼é: Sch├Âne Taler : Auktion 24 : 9. Februar 2004 - Parkhotel Wittekindshof [...] Dortmund [...].
Wariant tytułu: Auktion 24
Adres wydawniczy: Arnsberg [etc.] : Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 91, [1] s., [16] s. tabl. kolor. : il. ; 30 cm.
Temat: Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen - aukcje - 2004
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 16-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20105 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (165-166 ; 1979 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 9. Juni 1979.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1979.
Opis fizyczny: 112 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1979
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12697 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172
Autor: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner Auktion (16/II ; 1990 ; M├╝nchen)
Tytuł: Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 9. November 1990.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Zisska & Kistner, 1990.
Opis fizyczny: 186 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 16 : [17] s. ; 22 cm.
Temat: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner (Monachium) - aukcje - 1990
Temat: Grafika - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8738 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (149 ; 2006 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Russland, Slg. eines Connaisseurs : Auktion 149 : 9. M├Ąrz 2006 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Sandra K├Âlbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 149
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2006.
Opis fizyczny: 73, [3] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2006
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 19 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20184, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20078 (2 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (148 ; 2006 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 148 : 7./8./9. M├Ąrz 2006 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Sandra K├Âlbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 148
Opis fizyczny: 232, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 9-21 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Rosja - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 18-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20183, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079 (2 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (17 ; 2004 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 17 : 8., 9. und 10. November 2004 - Ringhotel [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 17. Auktion
Wariant tytułu: Münzen und Banknoten
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2004.
Opis fizyczny: 360 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: U góry okł.: "17. Auktion".
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr) - aukcje - 2004
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje
Temat: Plakiety - aukcje - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17096 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15009 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (131 ; 2004 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 131 : Di./Mi., 9./10. M├Ąrz 2004 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Burkhard Schauer].
Wariant tytułu: Auktion 131
Opis fizyczny: 241, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 9-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 17-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20182, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18441, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14900 (3 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17373 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (9 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 9 : 26.-27. Mai 2010 in Stuttgart, Hotel Am Schlossgarten.
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2010.
Opis fizyczny: 268, [4] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2010
Hasło dodatkowe: Auktionen Meister & Sonntag
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21601 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (149 ; 2009 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Deutsche M├╝nzen ab 1871 : Auktion 149 : 9. M├Ąrz 2009 in Osnabr├╝ck.
Opis fizyczny: 106 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 18-20 w
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21590