Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Frankfurter Münzhandlung (Frankfurt n. M.)
Münzhandlung Basel (Bazylea)
Auktion Heinz Friedrichs (Rüsselsheim)
Auktionshaus Meixner (Monachium)
Bonhöff, Friedrich (1883-1966)
Charlemont, Eduard von (1848-1906)
Frühwald (Salzburg)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Koperty
Rummler Erwin
Rzemiosło ludowe
Suter, Peter Max (1926-1994)
Sztuka chińska
78 wyników Filtruj
Auktion 100 : Münz Zentrum Auktion, 8.-10. September 1999. - Köln : Münz Zentrum Heinz-W. Müller, 1999. - 176 s. : il. ; 30 cm + Auktionskataloge - Münzzentrum Nr. 1-99 : [8] s. + Sachregister : [6] s.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11787 (1 egz.)
Münzen der Antike : Auktion 8. - München : Gitta Kastner, 1975. - s. ; cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5814 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15022 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27957 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12907 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8744 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12012, III 17163 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14906, III 20080 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18442, III 20180 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23249 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19108 (1 egz.)
Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 8-10. Oktober 1991. - München : Zisska & Kistner, 1991. - [6], 513 s., 53 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 18 : [21] s. ; 22 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8740 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079, III 20183 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17096 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)