M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Frankfurter M├╝nzhandlung (Frankfurt n. M.)
M├╝nzhandlung Basel (Bazylea)
Aukcja ksi─Ögarska
Auktion Heinz Friedrichs (R├╝sselsheim)
Charlemont, Eduard
Fassbender, Winfried Rudolf
Fr├╝hwald (Salzburg)
Galerie Rheinland - Ruth M├╝ller (Solingen-Ohligs)
Ksi─ů┼╝ka
Rummler Erwin
Rzemiosło ludowe
R─Ökopisy
65 results Filter
Autor: M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller Auktion (100 ; 1999 ; K├Âln)
Tytuł: Auktion 100 : Münz Zentrum Auktion, 8.-10. September 1999.
Adres wydawniczy: K├Âln : M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller, 1999.
Opis fizyczny: 176 s. : il. ; 30 cm + Auktionskataloge - M├╝nzzentrum Nr. 1-99 : [8] s. + Sachregister : [6] s.
Temat: M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller Kolonia - aukcje - 1999
Temat: Medale - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11787
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15022
Tytuł: Münzen der Antike : Auktion 8.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gitta Kastner, 1975.
Hasło dodatkowe: Gitta Kastner
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5814 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27957 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27961 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17173
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (318 ; 1987 ; Frankfurt n. M.)
Tytuł: Antike, Ausland, Deutschland... : Auktion 7/8.5.1987.
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M., 1987.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1987
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12907
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8744 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (139 ; 2005 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 139 : 8.-10. M├Ąrz 2005 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Sandra K├Âlbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 139
Opis fizyczny: 250, [1] s. : il. ; 28 cm + Ergebnisliste Auktion 139 : [7] s. ; 21 cm.
Temat: Kruse Albert 1936- - zbiory - aukcje - 12-20 w
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2005
Temat: Medale europejskie - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7-20 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 12-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20080, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14906
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (129 ; 2004 ; M├╝nchen)
Wariant tytułu: Auktion 129
Opis fizyczny: 95, [1] s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (144 ; 2008 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Goldpr├Ągungen, deutsche M├╝nzen ab 1871 : Auktion 144 : 7.-8. Oktober 2008 in Osnabr├╝ck / [numismatische Bearbeitung Alexandra Spreu, Sebastian Steinbach, Jens Ulrich Thormann, Manuela Wei├č.
Wariant tytułu: 144. Auktion
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 186, [5] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 12-20 w
Hasło dodatkowe: Steinbach, Sebastian (1978- ).
Hasło dodatkowe: Thormann, Jens Ulrich.
Has┼éo dodatkowe: Wei├č, Manuela.
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23249 (1 egz.)
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (14 ; 2012 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 14 : 7.-8. Mai 2012 in Stuttgart, Südwestbank / [Katalog: Heino Poley, Stefan Sonntag].
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2012.
Opis fizyczny: 207, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag Stuttgart - aukcje - 2012
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Hasło dodatkowe: Sonntag, Stefan.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19108 (1 egz.)
Autor: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner Auktion (18/I ; 1991 ; M├╝nchen)
Tytuł: Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 8-10. Oktober 1991.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Zisska & Kistner, 1991.
Opis fizyczny: [6], 513 s., 53 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 18 : [21] s. ; 22 cm.
Temat: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner Monachium - aukcje - 1991
Temat: Aukcja ksi─Ögarska
Temat: R─Ökopisy - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8740 (1 egz.)
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (148 ; 2006 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 148 : 7./8./9. M├Ąrz 2006 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb. Sandra K├Âlbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 148
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2006.
Opis fizyczny: 232, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2006
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 9-21 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Rosja - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 18-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20183, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20079 (2 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (17 ; 2004 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 17 : 8., 9. und 10. November 2004 - Ringhotel [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 17. Auktion
Wariant tytułu: Münzen und Banknoten
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2004.
Opis fizyczny: 360 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: U góry okł.: "17. Auktion".
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier Monastyr - aukcje - 2004
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje
Temat: Plakiety - aukcje - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17096 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20130 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17163, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12012 (2 egz.)