Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Lakeview Collection (Chicago)
11 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20016
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20173 (1 egz.)
Autor: Karl-Heinz Cortrie Auktion (59 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: 59. Cortrie Spezial-Auktion : 23. + 24. April 2010 in Hamburg, [...] Münzen, Medaillen, Notgeld, Orden, [...] Papiergeld.
Adres wydawniczy: Hamburg : Karl-Heinz Cortrie, 2010.
Opis fizyczny: 281 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Karl-Heinz Cortrie (Hamburg) - aukcje - 2010
Temat: Aukcja sztuki - Niemcy - od 2001 r
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje
Temat: Papiery wartościowe - aukcje - 19-20 w
Temat: Pieniądz zastępczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Plakiety - aukcje
Temat: Sztuka - aukcje
Hasło dodatkowe: Karl-Heinz Cortrie (Hamburg)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16932
Temat: Plakiety - aukcje
Temat: Sztuka - aukcje
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. sygn. III 16932 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung. Auktion (59 ; 2000 ; Osnabrück)
Tytuł: Katalog zur 59. Auktion, 26.-28. September 2000 : Osnabrück, Hotel Remarque, 26.-28. September 2000.
Adres wydawniczy: Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2000.
Opis fizyczny: 432 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 418-424. Indeks s. 425-430.
Temat: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung (Osnabrück) - aukcje - 2000
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12081
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18467
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer : Auktion 59 : Dienstag, 17. Mai 1994 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (59 ; 2004 ; Basel)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer, byzantiner, the Lakeview-Collection und weitere Einlieferungen : 59. Auktion : 29.-30. Januar 2004 - Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: Ancient coins
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2004.
Opis fizyczny: 272 s. : il. (w tym kolor.) ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2004
Temat: Lakeview Collection (Chicago) - zbiory
Temat: Monety - aukcje - do 13 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24889 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung. Auktion (60 ; 2000 ; Osnabrück)
Tytuł: Münzen und Medaillen von Brandenburg-Preussen : eine Sammlung aus norddeutschem Privatbesitz : Katalog zur 59. Auktion, 26.-28. September 2000 : Osnabrück, Hotel Remarque, 28. September 2000.
Opis fizyczny: 80 s. : il. ; 30 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12082