Fichtel, H.
Heinrich Winter. M├╝nzenhandlung (D├╝sseldorf)
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
Reformacja
10 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20389
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20143, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15069 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18269
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18468
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20427
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (51 ; 1990 ; Z├╝rich)
Tytuł: A Bostonian collection : coins and medals of the European colonial powers : Auktion 51.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1990.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16204
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17645
Autor: Heinrich Winter. M├╝nzenhandlung Auktion (51 ; 1986 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: Münzen, Medaillen, Plaketten : Auktion 51 : 19., 20. und 21. Juni 1986 - Düsseldorf, Hotel Nikko.
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Heinrich Winter. M├╝nzenhandlung, 1986.
Opis fizyczny: 408 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Heinrich Winter. M├╝nzenhandlung (D├╝sseldorf) - aukcje - 1986
Temat: Monety - aukcje - 10-20 w
Temat: Plakiety - aukcje - 19-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14980
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (51 ; 2001 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 51 . Auktion : 30. Januar - 1. Februar 2001 - Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, [2001].
Opis fizyczny: 422 s., [4] s. tabl. kolor. : il. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2001
Temat: Srebro - wyroby - aukcje
Temat: Złoto - wyroby - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24896 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 26350 (1 egz.)