Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035