Galerie Gerda Bassenge (Berlin)
Ceramika artystyczna
Heilbronner Kunst- und Auktionshaus Jürgen Fischer (Heilbronn)
8 results Filter
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18354
Autor: Galerie Gerda Bassenge Auktion (40 ; 1982 ; Berlin)
Tytuł: Kunst- und Buch- Auktionen : Auktion 40. [Tl. 1].
Adres wydawniczy: Berlin : Galerie Gerda Bassenge, 1982.
Temat: Galerie Gerda Bassenge Berlin - aukcje - 1982
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17949/1 (1 egz.)
Tytuł: Kunst- und Buch- Auktionen : Auktion 40. [Tl. 2].
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17949/2 (1 egz.)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (40 ; 1986 ; Zürich)
Tytuł: Schweizer Medaillen aus altem Privatsbesitz : Auktion 40. Tl. 2.
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, 1986.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1986
Temat: Medale szwajcarskie - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10720/2
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20172 (1 egz.)
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 23967 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (40 ; 2014 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische Münzen, römische Münzen, Aes Grave, Mittelalter und Neuzeit, Münzen und Medaillen von Basel, numismatische Literatur : Auktion 40 : [...] Mittwoch, 4. Juni 2014, 9.30 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 40
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2014.
Opis fizyczny: 199 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-8, 108-111. Indeks.
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2014
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21836