(90)
Bouvy Ghislain
Grigorova-Gencheva Valentina
Lichtenberg Reinhold von (1865-1927)
Nudelman Laszló
Rauch Hans Dieter
Richardsen Frank
Węgry
węgierski
Gysen, Philippe
Bonde (ród)
Galerie Rheinland - Ruth Müller (Solingen-Ohligs)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Inkunabuły
Jamgochian, Nicholas V.
Joseph Hamburger - Münzenhandlung
Kamienie szlachetne
Kanoldt Edmund (1845-1904)
László Nudelman (Budapeszt)
Malarstwo niemieckie
Medale węgierskie
Moguncja
Monety węgierskie
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Rysunek niemiecki
Rzemiosło ludowe
Stare druki
Tammann, Gustav Andreas (1932- )
Thys, Michel
Wilmersdörffer, Max von (1824-1903)
93 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20387 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15020 (1 egz.)
Alte Waffen : Auktion, 4. April 1981. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1981. - 80 s. : il. ; 24 cm.
Bibliogr.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9264 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Dział Militariów sygn. II 12705 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21654 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27935 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17369 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15011 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27965 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17103 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16181, III 18350 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20084 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21626 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 8742 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20145 (1 egz.)
Auktion 26 am 4. April 2000 im Mövenpick-Hotel [...], Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 2000. - 182 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [7] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 26 : [2] s. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11632 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20188 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17433 (1 egz.)