Galerie Gerda Bassenge (Berlin)
Matthias Flores Münzhandel
8 results Filter
Autor: Numismatik Lanz München. Auktion (39 ; 1986 ; München)
Tytuł: Mittelalter und Neuzeit : Auktion 39 : 25. November 1986 im Luitpoldblock - München [...].
Wariant tytułu: Auktion 39
Adres wydawniczy: München : Numismatik Lanz, 1986.
Opis fizyczny: 74, [3] s., 75 s. tabl. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4. Indeks.
Temat: Numismatik Lanz München - aukcje - 1988
Temat: Monety - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 16-20 w
Hasło dodatkowe: Numismatik Lanz München
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16149
Autor: Galerie Gerda Bassenge Auktion (39 ; 1982 ; Berlin)
Tytuł: Kunst- und Buch- Auktionen : Auktion 39. [Tl. 1].
Adres wydawniczy: Berlin : Galerie Gerda Bassenge, 1982.
Temat: Galerie Gerda Bassenge (Berlin) - aukcje - 1982
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17948/1 (1 egz.)
Tytuł: Kunst- und Buch- Auktionen : Auktion 39. [Tl. 2].
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 17948/2 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20132 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 12506
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20115 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20171 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen Deutschland. Auktion (39 ; 2013 ; Stuttgart)
Tytuł: Griechische und römische Münzen, Mittelalter und Neuzeit, Kaiserreich und DDR, Spanien und Lateinamerika, Medaillen von K. Goetz, R. Meyer u. a., Papiergeld, numismatische Literatur : Auktion 39 : [...] Mittwoch, 27. November 2013, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 39
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : Münzen & Medaillen, 2013.
Opis fizyczny: 200 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8, 49-51. Indeks.
Temat: Matthias Flores Münzhandel - aukcje - 2013
Temat: Münzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2013
Temat: Medale - aukcje - 17-21 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21835