Autengruber Michael
Beck Hans
Münz Zentrum Heinz-W. Müller (Kolonia)
Hess Adolph
Braun Louis
Galerie Helbing (Monachium)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Israel, Daniel (1859-1901)
Kallenberg, Carl
Kunstsalon Keller & Reiner (Berlin)
Lakeview Collection (Chicago)
Malarstwo niemieckie
Müller, Roland
Reiss & Auvermann Buch- und Kunstantiquariat (Glashütten im Taunus)
Szkło artystyczne
Sztuka bizantyńska
Temat: dzieło
Partin Bank
56 wyników Filtruj
Alte Waffen : Auktion, 30. Oktober 1980. - München : Graf Klenau Nachfolger, 1980. - 88 s. : il. ; 24 cm + Liste der Schätzungen : 2 s.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Dział Militariów sygn. II 12703 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 9171 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21591 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20109 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. Kat. 17947 (1 egz.)
Katalog zur 52. Auktion, 29.-30. September 1999. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 1999. - 317 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Spezialangebot - Goldmünzen : 9 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Bibliogr. s. 305-310.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11530 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13894 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20138 (1 egz.)
Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 29 - 30. Oktober 1992. - München : Zisska & Kistner, 1992. - 246 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 8746 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20422 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20365 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21627 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19957 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25316 (1 egz.)
Auktion 22 am 30. und 31. März 1998 im Mövenpick-Hotel [...], Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1998. - 188 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [7] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 22 : [2] s. ; 21 cm.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11627 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17439 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17092 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21827 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16520 (1 egz.)