Swedish
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
Hess Adolph
Aukcja ksi─Ögarska
Braun Louis
Filumenistyka
Koch Werner
Lakeview Collection (Chicago)
M├╝ller, Roland
M├╝nz Zentrum Heinz-W. M├╝ller (Kolonia)
Napoleon
Radeisen Heinz
R─Ökopisy
Schierhorn, Siegfried
Schreyer-Auktion (Berlin)
Swiss Bank Corporation
67 results Filter
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20047 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (188 ; 1980 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 29. November 1980.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1980.
Opis fizyczny: 58 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1980
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9170 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12704 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20292
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (43 ; 1998 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Auktion 43, 29.-3-. September 1998.
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 1998.
Opis fizyczny: 364 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: U g├│ry k. tyt.: "Frieden als Aufgabe : 350 Jahre westf├Ąlischer Friede".
Uwaga: Bibliogr. s. 355-360. Indeks do aukcji 43 i 44.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 1998
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11466 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21647 (1 egz.)
Autor: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm. Auktion (79 ; 2013 ; Borgholzhausen)
Tytu┼é: Auktion 79. : 29./30. November 2013 in unseren Gesch├Ąftsr├Ąumen [...].
Wariant tytułu: 79. Auktion
Adres wydawniczy: Borgholzhausen : Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2013.
Opis fizyczny: 516 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnis- und Restantenliste 79. Auktion : 12 s. ; 21 cm.
Temat: Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm - aukcje - 2013
Temat: Medale - aukcje
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Temat: Filatelistyka - aukcje
Hasło dodatkowe: Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21591
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20113 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27962 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (52 ; 1999 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Katalog zur 52. Auktion, 29.-30. September 1999.
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 1999.
Opis fizyczny: 317 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Spezialangebot - Goldm├╝nzen : 9 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 305-310.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 1999
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11530
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20386
Autor: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner Auktion (20/I ; 1992 ; M├╝nchen)
Tytuł: Handschriften, Autographen, seltene Bücher : [Auktion] - 27-29. Oktober 1992.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Zisska & Kistner, 1992.
Opis fizyczny: [4], 422 s., 51 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Temat: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner (Monachium) - aukcje - 1992
Temat: Aukcja ksi─Ögarska
Temat: R─Ökopisy - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8745 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11667
Autor: Buch- und Kunstauktionshaus F. Zisska & R. Kistner Auktion (20/II ; 1992 ; M├╝nchen)
Tytuł: Landkarten, Stadtansichten, dekorative Graphik : [Auktion] - 29 - 30. Oktober 1992.
Opis fizyczny: 246 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm + Ergebnisliste - Auktion 20 : 18 s. ; 21 cm.
Temat: Grafika - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8746 (1 egz.)
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (29 ; 1981 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Mittelalter - Neuzeit : islamische M├╝nzen, deutsche St├Ądte [...] : Auktion 29 am 28. und 29. Oktober 1981 in Z├╝rich.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1981.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1981
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 9334
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (321 ; 1988 ; Frankfurt n. M.)
Tytuł: Antike, Ausland, Deutschland [...] : Auktion 27./29. April 1988. [Tl. 1].
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M., 1988.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1988
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/1
Tytuł: Antike, Ausland, Deutschland [...] : Auktion 27./29. April 1988. [Tl. 2].
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 13678/2