Swedish
Gerhard Hirsch Nachfolger (Monachium)
Numismatik Lanz M├╝nchen
Adolph Hess (Lucerna)
Galerie Helbing (Monachium)
Hagander, Julius
Heinz-W. M├╝ller M├╝nzenhandlung (Solingen)
Hirsch Mynt (Sztokholm)
Joseph, Paul
MGM M├╝nzgalerie M├╝nchen
M├╝ller, Roland
Szkło artystyczne
Sztuka bizantyńska
Sztuka staro┼╝ytna
Tronnier, Hagen
Znaczki pocztowe rosyjskie
61 results Filter
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27959 (1 egz.)
Autor: Hirsch Mynt Auktion (38 ; 1989 ; Stockholm)
Tytuł: Auktion 38 : [28 oktober 1989].
Wariant tytułu: Internationell Auktion
Adres wydawniczy: Stockholm : Hirsch Mynt, 1989.
Opis fizyczny: 86 s. : il. ; 25 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "Internationell Auktion". Tyt. rozdz. także w jęz. ang.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Hirsch Mynt (Sztokholm) - aukcje - 1989
Temat: Banknoty - aukcje - 17-20 w
Temat: Medale - aukcje
Temat: Monety szwedzkie - aukcje - 10- 20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22272 (1 egz.)
Autor: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier. Auktion (28 ; 2010 ; M├╝nster)
Tytuł: Auktion 28 : 13. Dezember 2010 [...] Ringhotel Haus Eggert [...] Münster-Handorf.
Wariant tytułu: 28. Auktion : Münzen und Banknoten
Wariant tytułu: Achtundzwanzigste Auktion : Münzen und Banknoten
Adres wydawniczy: M├╝nster : Monasterium, 2010.
Opis fizyczny: 294, [2] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr) - aukcje - 2010
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Monety - aukcje - 1-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Plakiety - aukcje - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20416 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (191 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 28. Februar 1981.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1981.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1981
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9169 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20173 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23266 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20107 (1 egz.)
Autor: Numismatik Lanz M├╝nchen. Auktion (108 ; 2001 ; M├╝nchen)
Tytuł: Numismatische Literatur : Auktion 108 : 28. November 2001 im Luitpoldblock - München [...].
Wariant tytułu: Auktion 108
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Numismatik Lanz, 2001.
Opis fizyczny: 36 s. ; 26 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów niem.-ang. s. 4.
Temat: Numismatik Lanz M├╝nchen - aukcje - 2001
Hasło dodatkowe: Numismatik Lanz München
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19890, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17399
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (59 ; 2000 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Katalog zur 59. Auktion, 26.-28. September 2000 : Osnabrück, Hotel Remarque, 26.-28. September 2000.
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2000.
Opis fizyczny: 432 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 418-424. Indeks s. 425-430.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2000
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12081
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (50 ; 1999 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: 1000 numismatische Kostbarkeiten : Katalog zur 50. Auktion, 28. September 1999.
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 1999.
Opis fizyczny: 61 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 1999
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11529
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20136 (1 egz.)
Autor: Numismatik Lanz M├╝nchen. Auktion (107 ; 2001 ; M├╝nchen)
Tytuł: Mittelalter und Neuzeit : Münzen und Medaillen : Auktion 107 : 27. und 28. November 2001 im Luitpoldblock - München [...].
Wariant tytułu: Auktion 107
Opis fizyczny: 67, [1] s., 80 s. tabl. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4. Indeks.
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - 12-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23716 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17406
Autor: Numismatik Lanz M├╝nchen. Auktion (116 ; 2003 ; M├╝nchen)
Tytuł: Numismatische Literatur : Bücher und Kataloge : Auktion 116 : 28. Mai 2003 im Luitpoldblock - München [...].
Wariant tytułu: Bücher und Kataloge
Wariant tytułu: Auktion 116
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Numismatik Lanz, 2003.
Opis fizyczny: 24 s. ; 26 cm.
Temat: Numismatik Lanz M├╝nchen - aukcje - 2003
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19891, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16160
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (28 ; 1981 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : der griechen, kelten, juden, r├Âmer und byzantiner : Auktion 28.
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1981.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1981
Temat: Monety greckie - aukcje
Temat: Monety rzymskie - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9162 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20085 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20291
Autor: Numismatik Lanz M├╝nchen. Auktion (102 ; 2001 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen der Antike : Auktion 102 : 28. mai 2001 im Luitpoldblock - München [...].
Opis fizyczny: 122, [4] s., 7 k. tabl. kolor., 48 s. tabl. ; 26 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17402